Delen
Studenten helpen om in hun ontwikkeling de transitie naar de nieuwe economie mogelijk te maken, dat stond centraal in de Week van de Nieuwe Economie. Onze directeur Harmke Vlieg heeft de RGA voorgesteld aan de studenten van de Hanzehogeschool. Ze heeft over onze samenwerking verteld en over de thema’s en opgaven waar de RGA voor staat.
De week van de Nieuwe Economie (21-24 november) was georganiseerd voor eerstejaars studenten (ongeveer 650) van de Hanzehogeschool Bedrijfskunde, Human Resource Management en Vastgoed & Makelaardij. De studenten werden geïnformeerd over thema’s over duurzaamheid en gingen daar ook meteen geïnspireerd mee aan het werk.
De nieuwe economie is een toekomstbestendige economie: zorgen dat organisaties om kunnen gaan met alle veranderingen die de toekomst gaat brengen.
Regio Groningen-Assen (RGA)
Gedempte Zuiderdiep 22 5-1, 9711 HG Groningen
info@regiogroningenassen.nl
06-4619 5503
Regio Groningen-Assen (RGA)
Gedempte Zuiderdiep 22 5-1
9711 HG Groningen