Delen
In de periode van 10 mei 2025 tot en met 12 juli 2025 voert ProRail grootschalige werkzaamheden uit aan het spoor in Groningen. Dit heeft aanzienlijke gevolgen voor het treinverkeer van, naar en via station Groningen. Gedurende verschillende fases in deze periode rijden er geen treinen, en reizigers zullen gebruik moeten maken van vervangend busvervoer dat wordt ingezet door NS en Arriva.
ProRail werkt in deze periode aan diverse aanpassingen aan het spoor en de stationsomgeving. Treinreizigers moeten rekening houden met langere reistijden en aangepaste routes. De werkzaamheden hebben daarnaast impact op de auto- en fietsbereikbaarheid rondom station Groningen en station Groningen Europapark.
Deze werkzaamheden maken deel uit van een bredere operatie om het spoor en de stations in Groningen klaar te maken voor de toekomst. Houd de actuele reisplanners van NS en Arriva in de gaten voor de meest up-to-date reisinformatie.
Regio Groningen-Assen (RGA)
Gedempte Zuiderdiep 22 5-1, 9711 HG Groningen
info@regiogroningenassen.nl
06-4619 5503
Regio Groningen-Assen (RGA)
Gedempte Zuiderdiep 22 5-1
9711 HG Groningen